Ateinančiais metais – tarptautinis draugijos renginys

Jau žinomos pirmųjų posėdžių datos ateinančiais metais: naujai išrinkta draugijos valdyba kviečia į susitikimus Kaune, Ignalinos rajone bei ragina prisijungti naujus narius.

Naujais metais draugijos posėdžių ciklas prasidės kovo 22 d. Lietuvos krepšinio namuose (Kaunas). Apie veido jauninimo operacijas ir procedūras kviečiami diskutuoti plastikos chirurgai ir neinvazinių metodų šalininkai.

2024 m. gegužės 31-ąją ketinama organizuoti mokymus. Su draugijos nariais bus aptarta, kokią aktualiausią kvalifikacijos kėlimo temą išsirinkti.

Rudenį, rugsėjo 27 d. planuojamas tarptautinis renginys, skirtas kūno kontūravimo operacijoms.  Paliesiaus dvare (Ignalinos r.) vyks diskusija apie įvairius riebalų siurbimo būdus.

Naujai išrinktas valdybos pirmininkas prof. Rytis Rimdeika ragina plastinės chirurgijos gydytojus ir rezidentus tapti draugijos nariais.

„Pristatykite savo veiklą mūsų draugijos posėdžiuose, naudokitės patraukliomis sąlygomis registruotis tarptautiniuose kongresuose ir konferencijose.  Ateinančiais metais ne draugijos nariams brangs ir dalyvavimas mūsų posėdžiuose“, – sako R. Rimdeika.