Aptartos galimos klaidos ir komplikacijos plastinėje chirurgijoje

Bet kokia chirurginė intervencija susijusi su komplikacijų rizika. Plastinėje chirurgijoje pašalinių veiksnių taip pat ne visada pavyksta išvengti.

Ši tema aktuali ne tik chirurgams ir pacientams, bet ir visuomenei.  Todėl Lietuvos plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos draugija pakvietė kolegas į susitikimą Kaune pasidalinti patirtimi ir žiniomis apie klaidas, komplikacijas, nepageidaujamas reakcijas plastinėje chirurgijoje.

Paskutiniame šiais metais organizuotame draugijos posėdyje medikai pristatė 12 pranešimų. Daugiau informacijos apie tai – čia. 

Kartu su patyrusiais plastikos chirurgais draugijos kvietimu posėdyje dalyvavo ir būsimieji kolegos –  Lietuvos sveikatos mokslų universiteto studentai ir rezidentai.

Draugijos prezidento teigimu, nūdien labai svarbu ne tik diegti šiuolaikinius gydymo metodus, tobulintis ir dalintis patirtimi, bet ir rūpintis nauja medikų karta:

„Kol jaunimas dar studijuoja, rūpinamės jais jau dabar, dalinamės žiniomis ir perteikiame Lietuvos plastikos chirurgų vertybes, pagrįstas aukštais profesiniais ir moraliniais principais.“

Artimiausi numatomi draugijos posėdžiai:

2023 02 24 – Vilnius;

2023 05 26 – Klaipėda.